O nas

OKSIĄŻKACH.PL

Nie jest kolejnym portalem o czytaniu i książkach, raczej próbą zebrania w jednym miejscu wszystkiego tego, co nas interesuje i dotyczy.
Nie chcemy kopiować, przetwarzać – wolimy, żebyście pisali do nas o wszystkim, co według Was powinno się tu znaleźć.
Duża część tekstów jest/będzie bardzo subiektywna, dlatego zostawiamy Wam miejsce do przedstawiania własnych opinii.
OKSIĄŻKACH.PL ma tworzyć wielopłaszczyznowy parasol, który ochroni nas wszystkich przed głupotą. A taką misję spełnia przecież czytanie!

Pozdrawiamy!

Kasia, Magda, Marcin, Mateusz i reszta 🙂

REDAKCJA

WSPÓŁPRACOWNICY

Asia

Heloł! Heloł! Heloł! Z zawodu i z pasji życiowej jestem polonistką, z doskonałego wyboru – żoną, a z powołania i pełni szczęścia – mamą Kalinki i Anielki. Lubię idealizować świat i ludzi, kocham zwierzęta i wędrówki po Bieszczadach. Nie lubię być głodna i niewyspana. We wszystkim, co robię staram się być perfekcjonistką. Gdy byłam młodsza, myślałam, że to zaleta, teraz po prostu bardzo się tym umęczę!

Basia

Witam, jestem Basia Łopuszyńska. Na co dzień pracuję w szkole, uczę geografii i staram się zarażać moich uczniów pasją czytania. W domu jestem żoną i mamą córki Lenki. Niedawno odważyłam się i założyłam bloga z recenzjami książek. Gustuję głównie w polskich autorach, uważam, że nie mamy się czego wstydzić tylko promować i polecać 🙂
Zapraszam na Żyje bo czytam, oceńcie sami.

REKLAMA

Katarzyna Bednarek-Ciecierska
Mateusz Suskiewicz